Centro absolventė K.Gorodeckienė: „Nors buvo sunku, bet žinojau, ko siekiu“ / 2014-09-22

Kirpėja-stilistė Kristina Gorodeckienė

Kirpėja-stilistė Kristina Gorodeckienė ne kartą stebino ne tik šalies, bet ir Europos ir pasaulio grožio specialistus. Prieš penkiolika metų baigusi tuometinę Kauno lengvosios pramonės ir paslaugų mokyklą (dabar – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras), Kristina išskirtinėmis šukuosenomis pavergė Italijos ir Rusijos bei kitų šalių grožio srities profesionalus.

Ne viename Europos ir pasaulio čempionate dalyvavusi Kristina, prieš dvejus metus Vienoje (Austrija) iškovojo Europos čempionės titulą. Tiesa, nemažai savo laiko ir lėšų investavusi žinoma specialistė sako, kad alinantis pasirengimas čempionatams suteikė ne tik patirties bei pasitikėjimo savimi, bet ir kainavo daug jėgų. Kristina dalyvavo įvairiuose šalies konkursuose, pasaulio čempionatuose Prancūzijoje (2010 m.) ir Italijoje (2011 m.), Norvegijos nacionaliniame čempionate (2011 m.), Europos čempionate Austrijoje (2012 m.).

Kirpėjos specialybę Centre įgijusi kirpėja-stilistė, dabar daugiausia dėmesio skiria savo verslo kūrimui. Pasak Kristinos, dalyvavimas čempionatuose – praeitis, kur kas svarbiau sukurti išskirtinį grožio saloną ir teikti išskirtinės kokybės paslaugas. „Centre įgijau puikių žinių, didelę įtaką padarė čia dirbę mokytojai. Nors buvo nelengva, tačiau žinojau, ko siekiu“, – teigė viena žinomiausių šalies specialisčių. Kristina kviečia ieškoti savo išskirtinio kelio ir jis nebūtinai turi prasidėti aukštojoje mokykloje. „Artimiausiu metu savo žiniomis ketinu pasidalyti su Centro mokiniais ir mokytojais. Neseniai pradėjome seminarų ciklą, skirtą ilgų plaukų šukavimui. Noriu perteikti patirtį ir padrąsinti mokinius priimti išskirtinius, nestandartinius sprendimus“, – sakė viena žinomiausių Centro absolvenčių.

Interviu su Kristina Gorodeckiene:

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

Komentarai

Labai įdomus interviu :)

Dėkojame už nuomonę, ateityje pažadame daugiau įdomių interviu su Centro absolventais.