Floristikos skyrius

APIE SKYRIŲ

Floristikos skyrius - tai naujausias ir vienas ambicingiausių skyrių, kuriame dirba kvalifikuoti specialistai, savo darbais garsėjantys visoje Europoje. Mokymo programos atitinka pačius aukščausius teorinio ir praktinio mokymo standartus. Floristika – mokslas, menas, gyvenimas – šiais žodžiais pristatoma Floristikos mokymo programa žmogui, kuris ieško galimybės atskleisti ir tobulinti savo kūrybines galias. Besimokydami floristikos pažinsite ir išmoksite:

  • augmenijos botaninę įvairovę,
  • gėlių augimo ir priežiūros charakteristikas,
  • augalų komponavimo meno,
  • puokščių rišimo technikų,
  • floristinių kompozicijų kūrimo būdų,
  • švenčių ir apeigų dekoravimo,
  • interjero puošimo floristiniais objektais,
  • floristikos verslo organizavimo,

Priimdami ir atliekdami floristinius užsakymus naujoje Floristikos studijoje įgysite naudingos patirties ne tik tolimesnei karjerai, bet ir kasdieniniam gyvenimui. Mokiniai projektuoja savo mokymąsi ir kruopščiai renka savo pasiekimų aplanką – portfolio.

  

PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

*Besimokantys neįgalieji integruojami į mokymo aplinką, neakcentuojant negalios ir sukuriant palankią mokymo aplinką;

TARPTAUTINIAI RYŠIAI IR BENDRADARBIAVIMAS

Floristikos skyrius – aktyvus Europos sąjungos projektų dalyvis, šiuo metu yra pateikęs dvi paraiškas finansavimui gauti: mokinių stažuotėms ir užsienio kalbai tobulinti. Rengia trečiąją paraišką V lygio Floristo mokymo programai kurti, nes nuolatos auga poreikis dirbančių floristų kvalifikacijai kelti.

Skyrius gali didžiuotis ir džiaugtis draugyste su tokiomis floristikos mokyklomis kaip: „Atelier5“ (Šveicarija), „Smilax“ (Ispanija), Sibirskaja Orchidėja“ (Rusija).

Centro floristai nuolatiniai Lietuvos floristikos renginių ir projektų dalyviai ir organizatoriai. Lietuvos profesinių mokyklų floristikos konkurso „Floristinė virtuvė“ dalyviai ir 2013m. pirmosios vietos laureatai (Kristina-Monika Skliaustytė).  Nuo 2009 metų vyksta floristikos simpoziumas „Floristinių kultūrų tiltai“ Šiluvoje, kurio metu puošiama Šiluvos šventosios prieigos Šilinių atlaidams.

Daugiau nuotraukų galite rasti : https://www.instagram.com/floristikos.studija/.

KONTAKTAI

Smulkaus verslo organizavimo skyriaus vedėja Rita Šostakienė
Mob. tel. +370 610 61467
 
Griunvaldo g. 20, Kaunas.
Floristikos studijos nr. +370 682 82665