Gyvūnų priežiūros skyrius

APIE SKYRIŲ

Gyvūnų priežiūros skyrius įkurtas 1996 metais, o jo veikla ir raida yra puikus pavyzdys, kaip mokymo programos pildymas naujomis kompetencijomis ir nišinės darbo rinkos analizė gali mokymo programas profesiniame lygmenyje paversti ne tik darbo rinkai, bet ir aplinkai jautria verslo šaka. Žirgininkystė ir kitų gyvūnų priežiūra – tai išskirtinės profesijos, reikalaujančios specifinių žinių ir gebėjimų, kuriuos padeda išsiugdyti darbo ir pedagoginės veiklos patirtį turintys specialistai.

PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

TARPTAUTINIAI RYŠIAI IR BENDRADARBIAVIMAS

Skyrius bendradarbiauja su ilgamečiais socialiniais partneriais UAB „Baltasis pegasas“, Antano Civinsko Žirginio sporto klubu, UAB „Lietuvos žirgynas“, Lietuvos žirginio sporto federacija, Lietuvos zoologijos sodu, UAB „Nuaras“, Gyvūnų globėjų asociacija, Lietuvos veterinarijos akademija. Tai užtikrina galimybes geriausiems mokiniams įsidarbinti žirgynuose, gyvūnų priežiūros centruose ir kirpyklose.

Skyriaus mokiniai aktyviai dalyvauja kasmetiniuose Lietuvoje vykstančiuose renginiuose: „Agro Balt“ parodose, Respublikinėse žirginio sporto varžybose, šunų ir kačių parodose, socialinės paramos akcijose. Vykdo edukacines programas ikimokyklinio ugdymo įstaigose, mokyklose, kitose bendruomenėse.

KONTAKTAI

Skyriaus vedėja - Gerda Švabienė
Mob. tel. +370 698 72174
 
Miško g. 15, Kaunas