Kirpimo skyrius

APIE SKYRIŲ

Kirpimo skyrius įkurtas 1994 metais, vis didėjant grožio paslaugų teikėjų poreikiui. Kirpėjo mokymo programos vykdomos ir nuolat tobulinamos atsižvelgiant į rinkos tendencijas, technologijų raidą ir visuomenės poreikius. Tai leidžia jau daugiau nei 20 metų ruošti aukščiausios kvalifikacijos specialistus ir džiaugtis jų sėkme ne tik tarptautiniuose konkursuose, bet ir darbo rinkoje.

PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

TARPTAUTINIAI RYŠIAI IR BENDRADARBIAVIMAS

Skyrius bendradarbiauja su ilgamečiais socialiniais partneriais Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų asociacija. Taip pat – su firmomis „Wella“, „Londa“, ,,Goldwell“, „L‘Oreal“, „Bes“, „Farcom“, „Schwarzkopf“, kurių atstovai dalyvauja skyriaus rengiamose pristatrymuose, konferencijose ir skaito pranešimus apie pasaulines naujausias plaukų kirpimo, dažymo ir šukuosenų modeliavimo tendencijas.

Mokiniai aktyviai ir sėkimingai dalyvauja kasmetiniuose Lietuvoje vykstančiuose atviruose Baltijos šalių kirpėjų čempionatuose, Tarptautinėse kirpėjų olimpinėse varžybose Sankt - Peterburge, socialinės paramos akcijose, įvairiose šou programose. Gabiausi mokiniai kas du metus atstovauja Lietuvai Europos profesinio meistriškumo varžybose „EuroSkills“, kurios vyksta vis kitoje Europos valstybėje. Geriausiai besimokantys turi galimybę atlikti gamybinę praktiką neseniai duris atvėrusiame, moderniausiame Pabaltijo regione sektorinio mokymo centre „Modus“.

KONTAKTAI

Skyriaus vedėja Vaidilutė Venskutonienė
Mob. tel. +370 682 44 139
 
Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas