Kosmetikos skyrius

APIE SKYRIŲ

Kosmetikos skyrius  įkurtas 1996 metais. Labai greitai siūlomos mokymo programos tapo vienomis paklausiausių, o jas baigę kvalifikuoti specialistai – populiarūs darbo rinkoje. Nemaža dalis mokymo programų orientuotos į suaugusiųjų mokymą, o bendražmogiškos vertybės ir pagarba kiekvienam – tai sėkmės paslaptis, kuria skyriaus bendruomenė mielai dalinasi su visais, kurdama vidinį ir išorinį grožį.

PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

TARPTAUTINIAI RYŠIAI IR BENDRADARBIAVIMAS

Skyrius yra Lietuvos grimo ir makiažo asociacijos bei Lietuvos nacionalinės kosmetologų ir kosmetikų federacijos narys. Mokytojai ir mokiniai nuolat dalyvauja įvairiose konferencijose ir seminaruose, organizuoja naujausių priemonių ir technologijų pristatymus grožio specialistams iš visos Lietuvos.

„Femina Bona” Grožio institutas, Grožio terapijos ir chirurgijos klinika, bendra Lietuvos ir Vokietijos įmone „Kosmetik Karl Hadek”, „CIDESCO” tarptautine organizacija, Kauno kolegijos medicinos centras, Kūno kultūros akademija, sporto klubu „Savas”, šeimos klubas „Klotonė“ – tai socialiniai partneriai, su kuriais jau ilgus metus vykdoma tvirta partnerystė, užtikrinanti efektyvų mokymo procesą. Bendraujama su profesionalios kosmetikos „Bi-kor“, „SLA“, „Matis“, „Anesi“, „Abidis“, „Anna Lotan“, „Jericho“, „Depileve“, „Balsan“, „Bioline“, „Kosmetik Karl Hadek“, „Biodroga“, „dr. Spiller“, „Make up studio“  atstovais. Firmų atstovai dalyvauja skyriaus rengiamose konferencijose ir skaito pranešimus apie pasaulines kosmetikos naujovių tendencijas.

Kosmetikos skyrius jau 10 metų dalyvauja tarptautiniame Baltijos šalių projekte ir turi partnerių Helsinkio, Lijono ir Rygos kosmetikų mokyklose.  Skyriaus mokiniai aktyviai prisideda prie socialinių paramos akcijų, kurios vyksta ligoninėse, mokyklose, bendruomenėse, vaikų ir pagyvenusių žmonių dienos užimtumo centruose, senelių namuose, meistriškumą demonstruoja  įvairiose šou programose.

KONTAKTAI

 

Skyriaus vedėja dr. Daiva Abromavičienė
El.paštas: daiva.abromaviciene@kaupa.lt 
Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas