Kurianti grožį – vizažisto profesija / 2019-07-17

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras šiemet stojantiesiems pristato naują profesinio mokymo programą – vizažistas. Ši profesija aktuali visiems, trokštantiems išmokti kurti įspūdingus makiažus, įsilieti į grožio industrijos pasaulį ir dovanoti savo klientams puikias emocijas. Kompetetinga profesijos mokytojų praktikų komanda pasiruošusi suteikti mokiniams visas reikalingas praktines žinias ir įgūdžius!

Pasirinkę šią profesiją būsimieji grožio meistrai mokysis klientams parinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones, makiažo atlikimo technikų ir technologijų pagal nustatytą veido odos tipą ir problemas. Taip pat gebės atlikti skirtingų rūšių makiažą pagal paslaugos vartotojo poreikius, naudojant įvairias technikas ir dekoratyvinės kosmetikos priemones.

Būsimieji vizažistai gilinsis į grimo atlikimo paslaptis - išmoks parinkti kosmetikos priemones jam atlikti bei specialiems efektams kurti. Taip pat bus mokoma priauginti blakstienas laikantis klasikinės, 2D–6D blakstienų priauginimo technologijų.

Priimame mokytis:

po 10 kl. (programos trukmė 2 metai), įgyjamas vidurinis išsilavinimas ir kvalifikacija - P32101201.

po 12 kl. (programos trukmė 1 metai), įgyjama tik kvalifikacija - P31101201.

turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų (programos trukmė 1 metai) - T32101201.

Vizažisto profesiją galima įgiti ne tik Kaune įsikūrusiame Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre, bet ir Palangoje veikiančiame Karaliaus Mindaugo PMC Kurorto verslo skyriuje. Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: www.profesinis.lamabpo.lt.

Įgiję šią kvalifikaciją galėsite dirbti individualiai arba grožio salonuose, kosmetikos kabinetuose, kirpyklose bei teatro ir (arba) televizijos grimo kambariuose.