Smulkaus verslo organizavimo skyrius

APIE SKYRIŲ

Smulkaus verslo organizavimo skyrius įkurtas 2000 metais, o mokymo programos buvo ir yra orientuotos į rinkos reikalavimus. Visos mokymo programos turi bendrą bruožą – jose mokoma teikti paslaugas konkrečiose verslo srityse, taikant veiklos planavimo ir organizavimo žinais ir naudojant naujausias technologijas kokybiškam paslaugų atlikimui.

PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

TARPTAUTINIAI RYŠIAI IR BENDRADARBIAVIMAS

Skyriaus mokiniai kiekvienais metais dalyvauja tradicija tapusiais Respublikiniuose jaunojo verslininko konkursuose, kuriuose jie demonstruoja savo ekonomikos ir verslo organizavimo žinias bei bendruosius gebėjimus. Skyrius, bendradarbiaudamas su Kurorto verslo skyriumi , organizuoja Žemės meno festivalį Lietuvos pajūryje.  Kiekvienais metais organizuoja tradicinę praktinę konferenciją ,,Pavasario rūpesčiai ir džiaugsmai“, skirtą pasaulinei Žemės dienai. Mokiniai kartu su skyriaus profesijos mokytojais aktyviai prisideda prie Trakų miesto ir savo gimtojo miesto, Kauno, apželdinimo. Skyriaus mokytojai patirties ir idėjų nuolat semiasi įvairuose Lietuvos ir užsienio seminaruose, pleneruose, parodose ar konferencijose.

Minėta veikla neįsivaizduojama be socialinių partnerių – UAB "Vitaresta", AB "Jūratė", UAB "Katūnas", Centro Floristikos studijos.

KONTAKTAI

Skyriaus vedėja Rita Šostakienė
Mob. tel.: +370 672 19912
 
Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas