Sveikatos priežiūros skyrius

APIE SKYRIŲ

Sveikatos priežiūros skyrius veiklą pradėjo 1994 metais Lietuvoje įgyvendinant PHARE programą, dėl ortopedinės avalynės gamintojų, ortopedų-technologų specialistų trūkumo. Dabar galima džiaugtis, jog tai buvo sėkminga pradžia ir paskata kurti mokymo programas, kurios yra išskirtinės tiek profesiniame, tiek ir koleginiame lygmenyje ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijyje.

  

PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

   

TARPTAUTINIAI RYŠIAI IR BENDRADARBIAVIMAS

Platus profesinio mokymo programų spektras įtakoja, jog skyrius bendradarbiauja su įvairiomis Lietuvos įmonėmis ir organizacijomis (UAB „Ortopedijos klinika“, AB „Ortopedijos technika“, A. Astrausko firma „Pirmas žingsnis“, UAB „Evenida“, AB „Lituanica“, UAB "Ortobatas", VšĮ Kauno miesto greitoji medicinos pagalbos stotis, Lietuvos paramedikų asociacija, Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnyba, VšĮ Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stotis,  UAB "Ambulansas", Kauno klinikinė ligoninė, Respublikinė Kauno ligoninė, VšĮ Kauno Šančių poliklinika, VšĮ Kauno Dainavos poliklinika, Senelių globos ir slaugos namai VšĮ „Senelių rojus“, Kauno slaugos ligoninė, Eglės sanatorija, Lietuvos raudonojo kryžiaus draugija, Voluntarius LT, Johanniter-Unfall-Hilfe e. V. Bildungsinstitut Mitteldeutschland der Johanniter-Akademie; Akkon hochschule fur humanwissenschaften ir kt.)). Socialiniai partneriai suteikia puikias sąlygas gamybinei praktikai atlikti ir darbo vietai susikurti.

Skyriuje dirbantys profesijos mokytojai, siekdami nuolatinio tobulėjimo, kelia savo kvalifikaciją įvairiuose Lietuvos ir užsienio specialistų organizuojamuose kursuose ir seminaruose. Paramediko mokymo programos mokiniai nuolat atstovauja Centrą tarptautinėse Greitosios medicinos pagalbos žaidynėse

KONTAKTAI

L. e. vedėjos pareigas Vaida Cechanavičiūtė 

Mob. tel.: 8 622 14873

El. paštas: vaida.cechanaviciute@kaupa.lt

Raštinė (Miško g. 15, 209 kab.)

Tel. nr. 8 37 32 28 01
El. paštas: rastine2@kaupa.lt