Tekstilės skyrius

APIE SKYRIŲ

Tekstilės skyrius įsteigtas 1994 metais, o jame ruošiami kvalifikuoti šios vienos labiausiai pasaulyje išsivysčiusios  pramonės šakos specialistai, kurie specializuojasi siuvimo ir konstravimo paslaugų srityje. Čia persipina amatas ir menas, o mokymo procese naudojamos tik aukščiausios kokybės žaliavos. Pati moderniausia įranga užtikrina būsimų specialistų konkurencingumą darbo rinkoje ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

Mokymas vykdomas įkalinimo įstaigose:

  • Dailiųjų dirbinių pynėjo  mokymo programa, kodas 210021403 (trukmė 1 metai);
  • Siuvinių gamintojo mokymo programa, kodas 210054221 (trukmė 1 metai).

TARPTAUTINIAI RYŠIAI IR BENDRADARBIAVIMAS

Skyriaus bendruomenė nuo 1998 metų ne tik sėkmingai dalyvauja, bet ir prisideda erie tarptautinio projekto „Baltijos šalių dienos“ organizavimo, kuriame pristato mokinių parengtas teminės drabužių kolekcijos, išsiskiriančias savo kokybe ir originalumu. Mokiniai aktyvūs tarptautinių bei Lietuvos Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo ir Siuvėjo specialybių mokinių meistriškumo konkursų dalyviai bei prizininkai.

Skyrius bendradarbiauja su Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramove, Kauno arkivyskupijos kurija. Kūrė  istorinių drabužių bei istorinių vėliavų kolekcijas Vytauto Didžiojo Karo muziejaus ir Valdovų rūmų vykdomiems projektams. Nuo 2006 metų sėkmingai padeda organizuoti Lietuvos mokinių technologijų olimpiadą. Skyriaus mokiniai ir pedagogai aktyviai dalyvauja tarptautiniuose ir šalies projektuose, įvairiuose  konkursuose, socialinėse gerumo akcijose, šou programose.

 

KONTAKTAI

 

Skyriaus vedėja Inga Butauskė

Mob. tel.: +370 687 95110
El.paštas:  inga.butauske@kaupa.lt

Karaliaus Mindaugo pr. 11, Miško g. 15, Kaunas